Nazdar sestry a bratři, přátelé a příznivci sokolské jednoty,
máme tu konec dalšího roku. Tento byl pro nás jiný… sletový. Rodiče s dětmi nacvičovali skladbu Méďové a myslím, že se s ní popasovali dobře. Ohlasy byli kladné a jestli elán nevyprchá, příští slet bychom mohli jet do Prahy, kde letos naší jednotu prezentovaly ženy ve skladbě Ženobraní. A jelikož jsme se jí obě zúčastnily, najdete ve fotogalerii v rubrice SLETY snímky i z této skladby.

Děti nám poporostli, některé z oddílu odešli, jiné přišli. Co se do počtů týče máme počet největší za dobu existence, ale stále se potýkáme s docházkou. Když už si stýskám, tak ještě na naprostou bezohlednost v sokolovně, kdy si po sobě jedinci, či kolektivy sokolovnu navštěvující, neodklidí náčiní a nářadí, případně to dají do takového stavu, který je neslučitelný s šetrným zacházením.